Zapytanie #4527

Dzień dobry Maciej!

Materace, które zobaczysz poniżej zostały przygotowane specjalnie dla Ciebie, dobrane tak aby spełniały Twoje oczekiwania i zapewniały najlepszy sen. Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania możesz się ze mną skontaktować w każdej chwili.

Przesyłam ofertę materaca o wymiarze 200x200. Jako Centrum-Materacy udzieliłem również rabatu. Mając na uwadze fakt, iż 1/3 życia przesypiamy, istotnym jest nabyć dobry, sprawdzony materac, który gwarantuje zdrowy sen. Materace termoelastyczne pod wpływem wagi i temperatury ciała idealnie dopasowują się do kręgosłupa, gwarantując należyte podparcie. Proszę zapoznać się ze specyfikacją, klikając w zakładkę ''dowiedz się więcej''. Gwarantujemy bezpłatną dostawę. Proponowany materac to zarejestrowany wyrób medyczny na stawce 8% VAT. Posiada certyfikat URS potwierdzający zgodność z Systemem Zarządzania Jakością dla Wyrobów Medycznych ISO 13485:2016 w zakresie projektowania i produkcji, co oznacza pełen zakres kontroli i powtarzalność wyrobów. Materac firmy Foam Royal posiada 10 lat gwarancji. Porządny materac, który będzie służył wiele lat.

Prześpij się z tym Maciej.
Pozdrawiam Dawid Zakrzewski

Już niewiele dzieli Cię od lepszego snu!

  • Wybierz materac z propozycji, które dla Ciebie przygotowaliśmy
  • Skontaktuj się ze mną aby zamówić materac z darmową dostawą i rabatem
Data utworzenia oferty: *Oferta archiwalna
Materac dla:
2 osoby
Twardość:
Średnio twardy
Dolegliwości:
Bóle kręgosłupa
Alergie:
Nie wiem
Rozmiar:
200x200 cm

ROYAL MED STANDARD Foam Royal

  • Twardość materaca: Termoelastyczny
  • Wysokość materaca: 20 cm
  • Gwarancja producenta: 10 lat
  • Dostawa: Za darmo
  • Producent: Foam Royal
Dowiedz się więcej
Materac dwuwarstwowy w dobrej cenie. Konstrukcja zastosowanych pian zapewnia komfortowy sen. Zastosowane piany niwelują nacisk punktowy i zwrotny, co przekłada się na brak efektu drętwienia czy marznięcia kończyn. Idealnie dopasowuje się do kręgosłupa. Royal Med Standard ma szeroki zakres przeznaczenia, polecany jest zarówno dla dzieci, młodzieży jak i par. Udźwig do 170 kg na osobę. Rabat 100 zł Dostępny od ręki.
Cena katalogowa:
2988
Cena dla Ciebie:
2888

Jestem do dyspozycji

Dawid Zakrzewski

509 509 303
Zamów rozmowę
!
!
!
!