Zapytanie #4416

Dzień dobry Romek!

Materace, które zobaczysz poniżej zostały przygotowane specjalnie dla Ciebie, dobrane tak aby spełniały Twoje oczekiwania i zapewniały najlepszy sen. Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania możesz się ze mną skontaktować w każdej chwili.

Witam serdecznie ! Niestety w tym rozmiarze dobre materace zaczynają się od około 2 tysięcy złotych.Przesyłam ofertę materaca o wymiarze 180x200. Jako Centrum-Materacy udzieliłem Panu rabatu. Proszę zapoznać się ze specyfikacją, klikając w zakładkę ''dowiedz się więcej''. Gwarantujemy bezpłatną dostawę. Prezentowany model firmy Foam Royal posiada 10 lat gwarancji, jest zarejestrowanym wyrobem medycznym na stawce 8% VAT. Porządny materac, które będzie służył wiele lat.

Prześpij się z tym Romek.
Pozdrawiam Dawid Zakrzewski

Już niewiele dzieli Cię od lepszego snu!

  • Wybierz materac z propozycji, które dla Ciebie przygotowaliśmy
  • Skontaktuj się ze mną aby zamówić materac z darmową dostawą i rabatem
Data utworzenia oferty: *Oferta archiwalna
Materac dla:
2 osoby
Twardość:
Średnio twardy
Waga:
60 ..90 kg
Dolegliwości:
Nie mam
Alergie:
Nie
Rozmiar:
180×200 cm

ROYAL MED STANDARD Foam Royal

  • Twardość materaca: Termoelastyczny
  • Wysokość materaca: 20 cm
  • Gwarancja producenta: 10 lat
  • Dostawa: Za darmo
  • Producent: Foam Royal
Dowiedz się więcej
-Materac klasyczny, dwuwarstwowy w dobrej cenie. Konstrukcja zastosowanych pian zapewnia komfortowy sen. Zastosowane piany niwelują nacisk punktowy i zwrotny, co przekłada się na brak efektu drętwienia czy marznięcia kończyn. Idealnie dopasowuje się do kręgosłupa. Udźwig do 170 kg na osobę.Spód piana LIT 16cm, góra piana termoelastyczna 4cm.Mogę wyjątkowo udzielić 300 zł rabatu, po to żeby zaopatrzył Pan się w nowoczesny i bardzo dobry materac tak , żeby byli Państwo zadowoleni i mogli korzystać z tego co obecnie najlepsze. Proszę się zastanowić nad naszą ofertą . Przypominam również o DARMOWEJ DOSTAWIE.
Cena katalogowa:
2683
Cena dla Ciebie:
2383

Jestem do dyspozycji

Dawid Zakrzewski

509 509 303
Zamów rozmowę
!
!
!
!